"PODZIMNÍ BĚH" - XXVI. ročník

BERNARD CUP - 15.10.2008

Ředitel závodů: Miroslav Krpálek

Hlavní rozhodčí: Zdeněk Štefánek

Chlapci - přípravka (2001-2002)                                                                    300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Rynda Vít 2001 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 1:03,2 s
2. Svoboda Petr 2001 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 1:03,7 s
3. Rašín Patrik 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:04,6 s
4. Krtek Tomᚠ2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:05,5 s
5. Folman Luboš 2001 ZŠ Sady Havlíčkův Brod 1:08,1 s
6. Brož Vítězslav 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:08,5 s
7. Domkář Michal 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:10,4 s
8. Havel Matyᚠ2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:11,7 s
9. Brzysko Janusz 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:12,3 s
10. Kotlas Filip 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:13,4 s
11. Cizner Marek 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:13,8 s
12. Žáček Jindřich 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:14,5 s
13. Švec Filip 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:15,1 s
14. Brůna Petr 2002 ZŠ Hradská Humpolec 1:20,8 s
15. Jecha Jakub 2002 MŠ Bambíno 1:21,1 s

Chlapci - přípravka (1999-2000)                                                                    300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Novák Jakub 1999 ZŠ Sady Havlíčkův Brod 59,1 s
2. Horáček Lukᚠ2000 ZŠ Hálkova Humpolec 59,3 s
3. Michal Vojtěch 2000 Jiskra Havlíčkův Brod 59,7 s
4. Rokos Vojtěch 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:01,7 s
5. Honzl Jiří 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:01,9 s
6. Kratochvíl Jakub 2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:03,7 s
7. Kalenda Dominik 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:04,6 s
8. Vána Tomᚠ1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:05,1 s
9. Svárovský Lukᚠ2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:06,2 s
10. Prokůpek Matouš 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:06,6 s
11. Major Martin 2000 DDM Světlá n. S. 1:07,5 s
12. Miksa Tomᚠ1999 ZŠ Hradská Humpolec 1:07,9 s
13. Kratochvíl Jakub 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:08,4 s
14. Brychta Jiří 2000 Jiskra Havlíčkův Brod 1:08,9 s
15. Stojánek Martin 1999 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 1:09,6 s
16. Lazarte Lukᚠ2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:09,9 s
17. Sikes Alexander 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:11,9 s
18. Daniel Matěj 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:12,7 s
19. Rázek Vít 2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:13,2 s
20. Šícha Petr 1999 ZŠ Hradská Humpolec 1:13,5 s
21. Kratochvíl Jakub 1999 DDM Světlá n. S. 1:13,6 s
22. Hozlar Jakub 2000 Jiskra Havlíčkův Brod 1:14,4 s
23. Mixa Tomᚠ1999 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 1:15,1 s
24. Kalenda Patrik 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:15,3 s
25. Kalrich Tomᚠ2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:18,8 s
26. Červenka Vojtěch 2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:30,9 s

Chlapci - přípravka (1997-1998)                                                                    300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Musil Čeněk 1997 Jiskra Havlíčkův Brod 53,0 s
2. Kolčava Ladislav 1997 ZŠ Hradská Humpolec 53,6 s
3. Major Tomᚠ1997 DDM Světlá n. S. 53,8 s
4. Šimůnek Jan 1997 ZŠ Hradská Humpolec 55,2 s
5. Báloha Martin 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 55,7 s
6. Daněk Lukᚠ1997 ZŠ Hálkova Humpolec 56,1 s
7. Žáček Jan 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 56,8 s
8. Krtek Aleš 1997 Gymnázium Ledeč n. S. 57,4 s
9. Merunka Jiří 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 57,9 s
10. Varlamovič Daniel 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 58,2 s
11. Mikšů Vítek 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 58,7 s
12. Štěpánek Martin 1997 Gymnázium Ledeč n. S. 59,1 s
13. Motl Lukᚠ1997 Jiskra Havlíčkův Brod 1:00,9 s
14. Krajhanzl David 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:01,9 s
15. Pekárik Matěj 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:02,4 s
16. Kulík Ondřej 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:03,0 s
17. Holan Čestnír 1998 ZŠ Ilenova Světlá n. S. 1:03,5 s
18. Semerád Jiří 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:04,3 s
19. Doležal Lukᚠ1998 DDM Světlá n. S. 1:06,5 s
20. Rataj Tomᚠ1997 ZŠ Hálkova Humpolec 1:07,5 s
21. Holub Aleš 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:08,6 s

Mladší žáci (1995-1996)                                                                                800 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Vrátný Timofej 1996 ZŠ Hradská Humpolec 2:42,9 s
2. Honzl Adam 1996 ZŠ Hálkova Humpolec 2:47,1 s
3. Pánek Miroslav 1996 ZŠ Hradská Humpolec 2:49,6 s
4. Blažek Vladimír 1995 Světlá n. S. 3:14,7 s

Starší žáci (1993-1994)                                                                                  800 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Slavík Jiří 1993 ZŠ Hálkova Humpolec 2:17,0 s
2. Pojezdný Jakub 1993 ZŠ Hradská Humpolec 2:29,7 s
3. Heka Matěj 1994 Jiskra Havlíčkův Brod 2:32,2 s
4. Přikryl Marek 1993 ZŠ Hradská Humpolec 2:41,4 s
5. Čihák Petr 1993 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 2:49,7 s

Dorost, Junioři, Muži (1992 a starší)                                                                1500 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Vala Filip 1992 Jiskra Havlíčkův Brod 4:40,0 s
2. Nejedlý Lukᚠ1992 Obchodní škola Humpolec 5:41,0 s
3. TamᚠLudovít 1991 ČZA Humpolec 7:21,0 s
4. TamᚠGabriel 1991 ČZA Humpolec DQ
5. Vlk Václav 1992 ČZA Humpolec DQ

Dívky přípravka (2001-2002)                                                                        300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Sedmíková Kateřina 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:05,9 s
2. Sedláčková Nela 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:10,8 s
3. Šimůnková Jana 2003 Jiskra Havlíčkův Brod 1:11,7 s
4. Krupičková Simona 2001 ZŠ Hálkova Humpolec 1:14,8 s
5. Štefanová Inge Borg 2002 Jiskra Havlíčkův Brod 1:15,4 s
6. Podlipská Tereza 2001 ZŠ Hradská Humpolec 1:16,6 s
7. Frančová Nikola 2001 ZŠ Hálkova Humpolec 1:17,3 s
8. Průšová Kristýna 2001 ZŠ Hálkova Humpolec 1:18,9 s
9. Vomelová Aneta 2001 Jiskra Havlíčkův Brod 1:21,1 s
10. Pánková Nikol 2002 ZŠ Hradská Humpolec 1:25,2 s

Dívky přípravka (1999-2001)                                                                        300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Šimůnková Tereza 2000 Jiskra Havlíčkův Brod 1:00,8 s
2. Machánová Romana 1999 ZŠ Hradská Humpolec 1:03,5 s
3. Hertlová Kateřina 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:04,2 s
4. Krupičková Nikola 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:04,8 s
5. Kvášová Radka 2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:05,4 s
6. Kubíková Michaela 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:08,3 s
7. Hynková Petra 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:08,9 s
8. Beránková Barbora 2000 Jiskra Havlíčkův Brod 1:09,2 s
9. Bendová Daniela 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:09,7 s
10. Rokosová Anna 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:11,4 s
11. Mikšů Michaela 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:11,9 s
12. Hendrychová Johana 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:12,8 s
13. Nekolová Anna 2000 ZŠ Hradská Humpolec 1:13,3 s
14. Dalíková Iva 1999 ZŠ Hálkova Humpolec 1:13,9 s
15. Hájková Nikola 1999 ZŠ Hradská Humpolec 1:15,7 s
16. Danielová Adéla 2000 ZŠ Hálkova Humpolec 1:16,7 s

Dívky přípravka (1997-1998)                                                                        300 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Čiháková Lucie 1997 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 51,7 s
2. Prchalová Michaela 1997 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 55,7 s
3. Rajdlíková Michaela 1997 ZŠ Hradská Humpolec 56,1 s
4. Brožová Simona 1997 ZŠ Hálkova Humpolec 57,5 s
5. Prokůpková Barbora 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:00,5 s
6. Nedvědová Kateřina 1997 ZŠ Hálkova Humpolec 1:02,7 s
7. Brázdová Karolína 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:03,5 s
8. Nováková Nikola 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:04,3 s
9. Bezstarostová Kateřina 1997 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 1:05,1 s
10. Zemková Simona 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:06,6 s
11. Másilková Simona 1998 ZŠ Hradská Humpolec 1:07,9 s
12. Dědová Klára 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:09,1 s
13. Lacková Eva 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:11,3 s
14. Balounová Lucie 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:12,4 s
15. Červenková Jitka 1997 ZŠ Hradská Humpolec 1:13,1 s
16. Nováková Aneta 1998 ZŠ Hálkova Humpolec 1:15,1 s

Mladší žákyně (1995-1996)                                                                           800 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Beránková Zuzana 1995 Jiskra Havlíčkův Brod 2:39,6 s
2. Kolářová Tereza 1996 ZŠ Lánecká Světlá n. S. 2:57,1 s
3. Machyánová Gabriela 1996 ZŠ Hradská Humpolec 2:59,0 s
4. Maršíková Michaela 1996 ZŠ Hálkova Humpolec 3:04,2 s
5. Šimánková Klára 1996 Jiskra Havlíčkův Brod 3:11,3 s
6. Bartošková Miriam 1996 ZŠ Hálkova Humpolec 5:00,1 s
  Bartošová Aneta 1996 ZŠ Hálkova Humpolec DQ

Starší žákyně (1993-1994)                                                                             800 m

Pořadí Jméno Rok narození Oddíl Čas
1. Ptáčníková Hana 1994 ZŠ Komenského Světlá n. S. 2:38,1 s
2. Zachariášová Lucie 1993 Jiskra Havlíčkův Brod 2:42,5 s

 

Celkem startovalo 127 závodníků a závodnic.

Závody proběhly za slunečného počasí, bez protestů a zranění.

 

[ Úvodní stránka - O nás - Historie oddílu - Činovníci – Termínová listina -Dlouhodobé tabulky oddílu - Tabulky oddílu 2007 - Rekordy TJ Jiskra Humpolec - Výsledky závodů - Fotogalerie - Kontakty ]