Výsledky Humpolec Bernard OPEN 2007

 

 

 

 

 

 

Disk ženy - 1 kg

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Petrová

Zuzana

AK Zlín

1981

17,24

2.

Vavříková

Lucie

PSK Olymp Praha

1982

16,58

3.

Šourková

Zuzana

Ledeč nad Sázavou

1981

14,29

 

 

 

 

 

 

Disk muži - 2 kg

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Malina

Libor

TEPO Kladno

1973

61,08

2.

Gondor

Igor

AK Kroměříž

1979

54,1

3.

Pudivítr

Miroslav

AC Sparta Praha

1978

52,6

4.

Palán

Jiří

TJ Jiskra Humpolec

1986

28,6

5.

Kotlík

Kamil

TJ Jiskra Humpolec

1977

28,44

6.

Genža

Jakub

PSK Olymp Praha

1981

23,73

7.

Pařízek

Rudolf

PSK Olymp Praha

1973

21,58

8.

Sumerauer

Vít

Karlín

1980

18,25

 

 

 

 

 

 

Disk muži - 1,5 kg (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Krejčí

Tomáš

TJ Týniště nad Orlicí

1953

29,34

 

 

 

 

 

 

Disk muži - 1 kg (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Neužil

Kamil

Jiskra Zruč nad Sázavou

1938

27,22

 

 

 

 

 

 

Disk starší žáci - 1 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Šály

Filip

TJ Jiskra Humpolec

1993

32,26

 

 

 

 

 

 

Koule muži - 7,26 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Gondor

Igor

AK Kroměříž

1979

13,99

2.

Vojtík

Jiří

PSK Olymp Praha

1981

10,86

3.

Nedbal

Martin

TJ Baník Stříbro

1979

10,77

4.

Kotlík

Kamil

TJ Jiskra Humpolec

1977

9,65

5.

Palán

Jiří

TJ Jiskra Humpolec

1986

8,63

6.

Kolajta

Pavel

Mladá Boleslav

1978

8,43

7.

Pařízek

Rudolf

PSK Olymp Praha

1973

8,25

8.

Genža

Jakub

PSK Olymp Praha

1981

7,97

9.

Hrdina

Jan

PSK Olymp Praha

1979

7,86

10.

Sumerauer

Vít

Karlín

1980

7,83

 

 

 

 

 

 

Koule muži - 6 kg (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Krejčí

Tomáš

TJ Týniště nad Orlicí

1953

10,84

 

 

 

 

 

 

Koule muži - 5 kg (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Neužil

Kamil

Jiskra Zruč nad Sázavou

1938

8,14

 

 

 

 

 

 

Koule dorostenci - 5 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Bednář

Josef

Spartak Třebíč

1990

10,24

 

 

 

 

 

 

Koule junioři - 7,26 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Tůma

Pavel

Atletika Jihlava

1989

11,48

 

 

 

 

 

 

Koule starší žáci - 4 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Šály

Filip

TJ Jiskra Humpolec

1993

11,97

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koule ženy - 4 kg

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vavříková

Lucie

PSK Olymp Praha

1982

8,41

 

 

 

 

 

 

Dálka muži

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Kolajta

Pavel

Mladá Boleslav

1978

5,92

2.

Hrdina

Jan

PSK Olymp Praha

1979

5,71

3.

Palán

Jiří

TJ Jiskra Humpolec

1986

5,05

4.

Sumerauer

Vít

Karlín

1980

4,38

 

 

 

 

 

 

Dálka ženy

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vavříková

Lucie

PSK Olymp Praha

1982

4,54

2.

Časarová

Lucie

TJ Jiskra Humpolec

1985

4,17

3.

Petrová

Zuzana

AK Zlín

1981

3,85

 

 

 

 

 

 

Dálka starší žákyně

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vrátná

Linda

TJ Jiskra Humpolec

1992

4,28

 

 

 

 

 

 

Výška ženy

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vavříková

Lucie

PSK Olymp Praha

1982

155

2.

Časarová

Lucie

TJ Jiskra Humpolec

1985

145

3.

Petrová

Zuzana

AK Zlín

1981

130

 

 

 

 

 

 

Výška starší žákyně

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vrátná

Linda

TJ Jiskra Humpolec

1992

150

 

 

 

 

 

 

Výška muži

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Genža

Jakub

PSK Olymp Praha

1981

201

2.

Kotlík

Kamil

TJ Jiskra Humpolec

1977

195

3.

Vojtík

Jiří

PSK Olymp Praha

1981

185

4.

Palán

Jiří

TJ Jiskra Humpolec

1986

165

5.

Čech

Martin

TJ Jiskra Humpolec

1983

165

6.

Gondor

Igor

AK Kroměříž

1979

150

7.

Sumerauer

Vít

Karlín

1980

140

 

 

 

 

 

 

Výška dorostenci

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Bednář

Josef

Spartak Třebíč

1990

185

 

 

 

 

 

 

Výška junioři

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Tůma

Pavel

Atletika Jihlava

1989

160

 

 

 

 

 

 

Oštěp ženy - 600 g

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Vavříková

Lucie

PSK Olymp Praha

1982

22,02

2.

Petrová

Zuzana

AK Zlín

1981

20,36

 

 

 

 

 

 

Oštěp muži - 800 g

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Gondor

Igor

AK Kroměříž

1979

53,46

2.

Kolajta

Pavel

Mladá Boleslav

1978

34,84

3.

Palán

Jiří

TJ Jiskra Humpolec

1986

34,48

4.

Čech

Martin

TJ Jiskra Humpolec

1983

33,68

5.

Sumerauer

Vít

Karlín

1980

24,75

6.

Pařízek

Rudolf

PSK Olymp Praha

1973

18,75

 

 

 

 

 

 

Oštěp muži - 700 g (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Krejčí

Tomáš

TJ Týniště nad Orlicí

1953

22,77

 

 

 

 

 

 

Oštěp muži - 600 g (veteráni)

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Neužil

Kamil

Jiskra Zruč nad Sázavou

1938

8,14

 

 

 

 

 

 

Oštěp dorostenci - 700 g

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Bednář

Josef

Spartak Třebíč

1990

31,89

 

 

 

 

 

 

Oštěp starší žáci - 600 g

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Šály

Filip

TJ Jiskra Humpolec

1993

31,7

 

 

 

 

 

 

Oštěp junioři

 

 

 

 

Pořadí

Příjmení

Jméno

Oddíl

Ročník

Výkon

1.

Tůma

Pavel

Atletika Jihlava

1989

42,76

 

 

 

 

 

 

 

[ Úvodní stránka - O nás - Historie oddílu - Činovníci Termínová listina -Dlouhodobé tabulky oddílu - Tabulky oddílu 2007 - Rekordy TJ Jiskra Humpolec - Výsledky závodů - Fotogalerie - Kontakty ]