Kalendář 2011
 

 

 

Hala

 

16.1.

 

KP Vysočiny v hale

Praha

11. - 13.2.

 

MČR ve vícebojích v hale

Praha

19. - 20.2.

 

MČR mužů a žen

Praha

26. - 27.2.

 

MČR juniorů a dorostu v hale

Praha

12. - 13.3.

 

MČR žactva v hale

Jablonec

 

 

Mimo dráhu I

 

31.12.

 

Silvestrovský běh

Třebíč

31.12.

 

Silvestrovský běh

Jihlava

19.03.

 

MČR v přespolním běhu

Rozstání

27.03.

 

Běh Lorenzovými sady

Třebíč

3.04.

 

Čapkovy domky

Chotěboř

10.04.

 

Korunou za korunu

Nové Město

16.04.

 

O pohár století

Pacov

 

 

Dráha

 

28.4.

 

Kladivářský čtvrtek

Třebíč

30.4.

 

1. kolo dospělí a st. žactvo

Jihlava

7.5.

 

2. kolo dospělí a st. žactvo

Třebíč

8.5.

 

1. kolo přípravka

Velké Meziříčí

10.5.

 

Přebor sportovních gymnázií

Jihlava

12.5.

 

Vrhačský trojboj

Třebíč

14. a 15.5.

 

KP ve vícebojích

Pacov

18.5.

 

Běhej, házej, skákej

Třebíč

21.5.

 

1. kolo 1. liga skupina A

Praha

21.5.

 

1. kolo 2. liga skupina B

Klatovy

21.5.

 

1. kolo 2. liga skupina C

Jihlava

22.5.

 

Trojboj Žďárské ligy

Nové Město

22.5.

 

1. kolo mladší žactvo

Pacov

24.5.

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo

Třebíč

25.5.

 

Trojka na dráze

Chotěboř

26.5.

 

Sprintérský trojboj

Třebíč

28.5.

 

KP mužů a žen

Jihlava

29.5.

 

2. kolo přípravka

Třebíč

27. až 29.5.

 

MČR ve vícebojích

Praha

1.6.

 

Atletický čtyřboj - krajské kolo

Třebíč

4.6.

 

2. kolo 1. liga skupina A

České Budějovice

4.6.

 

2. kolo 2. liga skupina B

Pacov

4.6.

 

2. kolo 2. liga skupina C

Chrudim

5.6.

 

2. kolo mladší žactvo

Nové Město

7.6.

 

Kladivářský čtvrtek

Třebíč

11.6.

 

3. kolo dospělí a st. žactvo

Nové Město

12.6.

 

3. kolo mladší žactvo

Jihlava

19.6.

 

KP žactva

Třebíč

18. a 19.6.

 

MČR junioři a dorost

Ostrava

22. až 25.6.

 

Olympiáda dětí a mládeže

Olomouc

25.6.

 

3. kolo 1. liga skupina A

Tábor

25.6.

 

3. kolo přípravky

Pacov

26.6.

 

3. kolo 2. liga skupina B

Praha

26.6.

 

3. kolo 2. liga skupina C

Ústí nad Orlicí

2. a 3.7.

 

MČR mužů a žen

Brno

9.7.

 

Cena Pacova v hodu diskem

Pacov

13. a 14.8.

 

Cena Pacova ve vícebojích

Pacov

20.8.

 

Velká cena Jihlavy

Jihlava

21.8.

 

Velká cena Třebíče

Třebíč

27.8.

 

4. kolo 1. liga skupina A

Praha

27.8.

 

4. kolo 2. liga skupina C

Svitavy

27.8.

 

4. kolo 2. liga skupina B

Praha

3.9.

 

Finále KPD dospělí

Pacov

3. a 4.9.

 

MČR žactva

Nové Město

10.9.

 

Finále KPD st. žactvo

Pacov

10. a 11.9.

 

MČR do 22 let

Písek

11.9.

 

4. kolo přípravka

Humpolec

15.9.

 

Sprintérský trojboj

Třebíč

17.9.

 

Prolínací soutěž 1. liga

podle rozlosování

17.9.

 

4. kolo mladší žactvo

Velké Meziříčí

18.9.

 

Prolínací soutěž 2. liga

podle rozlosování

21.9.

 

Běhej, skákej, házej

Třebíč

22.9.

 

Vrhačský trojboj

Třebíč

24.9.

 

MČ družstev

podle rozlosování

24.9.

 

5. kolo přípravka

Jihlava

24.9.

 

Závody na dráze

Humpolec

29.9.

 

Kladivářský čtvrtek

Třebíč

1.10.

 

Finále mladší žactvo

Třebíč

1.10.

 

MČR družstev

podle rozlosování

6.10.

 

Kladivářský čtvrtek

Třebíč

8.10.

 

MČR družstev žactva

podle rozlosování

9.10.

 

Mezinárodní závody

Třebíč

12.10.

 

Bernard cup

Humpolec

 

 

Mimo dráhu II

 

28.5.

 

Kolem Vírské přehrady

Vír

18.6.

 

Okolo Máchova jezírka

Třebíč

26.6.

 

KP v půlmaratonu

Nové Veselí

26.6.

 

Běh Chotěbořskem

Chotěboř

17.7.

 

Okolo přehrady

Chotěboř

27.8.

 

Malý svratecký maraton

Vír

7.9.

 

Křišťálový kilometr

Chotěboř

2.10.

 

KP v přespolním běhu

Nové Město

15.10.

 

Běh Libušiným údolím

Třebíč

21.10.

 

Běh na Kaplisko

Nové Město