Název akce: Humpolec OPEN 2008
  Místo a datum:  Humpolec, 27.9.2008
  Pořadatel:  TJ Jiskra Humpolec
  Ředitel závodu:  Miroslav Krpálek
  Hlavní rozhodčí:  Marie Pytlíková
  Vrchník: Zdeněk Štefánek
  Zapisovatel: Markéta Kalivodová
  Výsledky zpracoval: Kamil Kotlík
  Poznámka: Závody proběhly za teplého bezvětrného slunečného počasí a bez protestů

 

hod diskem 2kg/Muži - závod A (Velká cena AUTO RACEK a.s.)
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Varga Roland 79 Dynamo Zriňavec/Chorvatsko 59,96      
2 Malina Libor 73 A.C.TEPO Kladno 56,77      
3 Žalský Antonín 80 ASK Slavia Praha 54,35      
4 Jirásek Tomáš 83 Hvězda Pardubice 51,53      
5 Gondor Igor 79 AK Kroměříž 51,16      
6 Cejnar Zdeněk 82 Sokol Hradec Králové 41,58      
7 Heppner David 82 Sokol Královské Vinohrady 39,85      
8 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 30,42      
9 Ešpandr Martin 76 Sokol Královské Vinohrady 26,68      

 

hod diskem muži 2 kg - závod B
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Heppner David 82 Sokol Královské Vinohrady 38,77      
2 Ešpandr Martin 76 Sokol Královské Vinohrady 29,56      
2 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 29,56      
4 Novotný Petr 80 PSK Olymp Praha 23,70      
5 Pařízek Rudolf 73 PSK Olymp Praha 21,06      
6 Kný Daniel 88 Sokol Královské Vinohrady 19,27      

 

hod diskem ženy 1 kg
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Kalivodová Anna 87 TJ Jiskra Humpolec 31,05      
2 Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 25,09      
3 Vavříková Lucie 82 PSK Olymp Praha 16,33      

 

hod diskem veteráni 1,5 kg
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Filip Petr 50 TJ Slavoj Pacov 28,52      

 

skok daleký muži
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec 635      
2 Genža jakub 81 PSK Olymp Praha 565      
3 Hrdina Jan 79 PSK Olymp Praha 546      
4 Kolajta Pavel 78 Mladá Boleslav 539      
5 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 497      
6 Vrba Ivan 77 Technika Brno 441      

 

skok daleký ženy

poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Závišková Aneta 87 TJ Jiskra Humpolec 504  Rekord stadionu   
2 Vodová Kateřína 91 ACP Olymp Brno 488      
3 Vavříková Lucie 82 PSK Olymp Praha 452      
4 Krausová Kateřina 81 PSK Olymp Praha 400      
5 Časarová Lucie 85 TJ Jiskra Humpolec 382      
6 Kolajtová Helena 79 Mladá Boleslav 345      

 

vrh koulí 7,26 kg - muži

poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Žalský Antonín 80 ASK Slavia Praha 18,69  Rekord stadionu   
2 Cejnar Zdeněk 82 Sokol Hradec Králové 16,39      
3 Jirásek Tomáš 83 Hvězda Pardubice 13,84      
4 Gondor Igor 79 AK Kroměříž 13,05      
5 Ešpandr Martin 76 Sokol Královské Vinohrady 9,87      
6 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 8,91      
7 Novotný Petr 80 PSK Olymp Praha 8,39      
8 Pařízek Rudolf 73 PSK Olymp Praha 7,84      

 

vrh koulí 6 kg - veteráni

poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Filip Petr 50 TJ Slavoj Pacov 10,34      

 

vrh koulí 6 kg - junioři            
1 Havel Kamil 90 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11,84      

 

skok vysoký muži - Velká cena Rodinný pivovar BERNARD a.s.
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Genža Jakub 81 PSK Olymp Praha 198      
2 Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec 198      
3 Palán Mirek 87 TJ Jiskra Humpolec 190      
4 Drahorád Michal 80 PSK Olymp Praha 190      
5 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 155      

 

skok vysoký muži - veteráni
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Lorenc Jaroslav 53 Sokol České Budějovice 180      

 

skok vysoký ženy
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Vavříková Lucie 82 PSK Olymp Praha 160  Rekord stadionu   
2 Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 160  Rekord stadionu   
3 Kalivodová Anna 87 TJ Jiskra Humpolec 150      
4 Časarová Lucie 85 TJ Jiskra Humpolec 140      
5 Pečenková Markéte 94 TJ Jiskra Humpolec 140      

 

hod oštěpem ženy 600g
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Kalivodová Anna 87 TJ Jiskra Humpolec 31,05  Rekord stadionu   
2 Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 28,30      
3 Vavříková Lucie 82 PSK Olymp Praha 17,92      

 

hod oštěpem muži 800g
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Palán Miroslav 87 TJ Jiskra Humpolec 52,46      
2 Doucha Jiří 65 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 50,66      
3 Kotlík Kamil 77 TJ Jiskra Humpolec 46,92      
4 Dvořák Jiří 89 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46,84      
5 Novotný Petr 80 PSK Olymp Praha 34,28      
6 Palán Jiří 86 TJ Jiskra Humpolec 34,21      
7 Pařízek Rudolf 73 PSK Olymp Praha 21,14      

 

vrh koulí ženy 4 kg
poř. jméno ročník oddíl/stát výkon vítr reg.výkon body
1 Vodová Kateřina 91 ACP Olymp Brno 9,33      
2 Vavříková Lucie 82 PSK Olymp Praha 8,63      
3 Časarová Lucie 85 TJ Jiskra Humpolec 6,68      

 

[ Úvodní stránka - O nás - Historie oddílu - Činovníci Termínová listina -Dlouhodobé tabulky oddílu - Tabulky oddílu 2007 - Rekordy TJ Jiskra Humpolec - Výsledky závodů - Fotogalerie - Kontakty ]