INFORMACE PRO MAMKY A TAŤKY

 

V době od 28.4 – 1.5.2011 se bude konat ČARODĚJNICKÉ atletické soustředění. Naší základnou se na pár dní stane Chalupa na Bělici v Kalištích.

Pomalu, ale jistě již začínáme dávat dohromady náš program, kalkulujeme s cenami, zamlouváme „tam nahoře“ hezké počasí a máme z toho táááákhle velkou hlavu J.

Podrobnější program se k vám dostane později, nyní potřebujeme jenom vědět, zda by jste s námi vaše dítko pustili. Zatím je v plánu nástup ve čtvrtek 28.4.2011 – odpoledne, odjezd domů v neděli 1.5.2011 – po obědě. Na páteční vyučování budou děti hromadně omluveny.

Budeme ubytovaní v chalupě, spát budeme na postelích, ale každý musí mít s sebou vlastní spací pytel. O jídlo se nám postarají 2 „kouzelné babičky“ – Boženka a Evička, které nás jistě nenechají o hladu. Děti budou mít zajištěný pitný režim a jídlo 4x denně.

V chalupě je sociální zařízení, sprchy s teplou vodou, v případě chladného počasí je možno chalupu vytopit radiátory, popř. udělat oheň v krbu.

Předběžná cena je 1100,- Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, stravování, pitný režim a nákup drobných cen a odměn do soutěží. Případné přeplatky se po vyúčtování vrátí.

Do konce ÚNORA prosím o nahlášení, zda dítě pojede, nebo ne.

 

Kontakt: Čarodějnice VLADISÍRA

724 788 092

v.staubertova@seznam.cz

 

Předem děkuji za spolupráci.

 

Kouzlení zdar!

Vladisíra a ostatní členové čarodějnického klanu!